+420 777 729 722 rauty@rauty.cz

Cateringová společnost

Jsme cateringová společnost, která kompletně zajišťuje catering na klíč

Cateringová společnost

Jsme cateringová společnost, která kompletně zajišťuje catering na klíč

Společnost RAUTY s.r.o. je F1 v cateringu!

Zajišťujeme akce na klíč kdykoliv a kdekoliv. U nás můžete vybírat z mnoha druhů pokrmů studené i teplé kuchyně, tradiční české kuchyně i mezinárodních specialit. Náš tým kuchařů i cukrářů se postará o perfektní gastronomický zážitek.

Obraťte se na nás taky s doplňujícími službami, jako je zajištění výzdoby, vybavení, techniky, personálu či sestavení programu.  Naši event manageři pro vás ve spolupráci s osvědčenými partnery sestaví akci na míru přesně dle vašich přání a požadavků.

Kuchyně

Ochutnejte tradiční českou kuchyni, ryby, saláty, moderní gastronomii i mezinárodní kuchyni.

Čerstvé ovoce , klasické domácí pečení či sladké minidezerty od našich cukrářů. Veškeré pokrmy jsou připraveny z těch nejkvalitnějších surovin. Preferujeme lokální dodavatele.

Nápoje

Welcome drink, koktejly od nejlepších barmanů, ochutnávky kvalitních českých, španělských nebo chilských vín. Pro vaše hosty nabízíme nevšední zážitek v podobě rumové degustace.

Lokality

Catering pro vás rádi zajistíme nejen v našim prostorách, ale také kdekoliv si budete přát. Vyberte si ze seznamu našich partnerských míst.

Doplňky

Pro vaši akci zajistíme kompletní vybavení. Stany, nábytek, vybavení, dekorace, květiny. Naplánujeme nejlepší DJ, kapelu, profesionální moderátory, fotografy, kameramany, zábavu pro děti i dospělé, barmanské show, degustace.